Rozkład Jazdy Autobusów
Rokity- Gliśnica- Bochowo
L.p |
Nazwa miejscowości |
Godzina |
Odjazd |
1. |
Bochowo |
7:00 |
Poniedziałek - Piątek
|
2. |
Bochówko |
7:05 |
|
3. |
Gliśnica |
7:10 |
|
4. |
Rokitki |
7:15 |
|
5. |
Rokity |
7:20 |
Rokity- Rokiciny
L.p |
Nazwa miejscowości |
Godzina |
Odjazd |
1. |
Rokiciny II |
7:33 |
Poniedziałek - piątek
|
2. |
Rokiciny I |
7:41 |
|
3. |
Rokiciny wieś |
7:45 |
|
4. |
Rokity |
7:50 |
Rokity- Kłosy - Mydlita
L.p |
Nazwa miejscowości |
Godzina |
Odjazd |
1. |
Kłosy |
7:05 |
Poniedziałek - piątek
|
2. |
Mydlita |
7:20 |
|
3. |
Mydlita , wyb. |
7:25 |
|
4. |
Rokity wyb. |
7:45 |
|
5. |
Rudka |
7:50 |
|
6. |
Rokity |
7:55 |
Rokity- Dęby
L.p |
Nazwa miejscowości |
Godzina |
Odjazd |
1. |
Dęby |
7:40 |
Poniedziałek - piątek |
2. |
Rokity |
7:50 |
Rokity-Przylaski-Jasień-Łupawsko-Mydlita
L.p |
Nazwa miejscowości |
Godzina |
Odjazd |
1. |
Łupawsko |
7:34 |
Poniedziałek - piątek
|
2. |
Przylaski (w Jasieniu przesiadka na autobus liniowy - 7:40) |
7:35 |
|
3. |
Jasień |
7:40 |
|
4. |
Mydlita |
7:47 |
|
5. |
Rokity |
7:50 |